Strona Główna Kosmetyki Bioreparacja

Bioreparacja

Zabiegi z wykorzystaniem iniekcji leków w celu korekcji zmarszczek i odmładzania skóry są najbardziej popularne w ostatnim czasie.

Jednak nie jest to metoda pozbawiona wad. Биоревитализанты nie zawierają materiał budowlany dla regeneracji komórek, nie ma specyficzną i ochrony przeciwutleniacz. Nie ma w składzie preparatów i биорегуляторов, które ускоряли ciągu reakcji biochemicznych.

Kolejnym logicznym wiązką rozwoju iniekcji metod stał metoda биорепарация. Jest to jedyny na dzień dzisiejszy metoda prawdziwego odmładzania skóry.

W odpowiedzi na różne niszczące oddziaływania (promieniowanie ultrafioletowe, mechaniczne, chemiczne ) w skórze występują typowe niespecyficzne zmiany:

  • niespecyficzne reakcje zapalne;
  • stymulacja melanocytów;
  • aktywacja enzymów, które niszczą przestrzeni międzykomórkowej skóry właściwej (kolagenazy)

Uniwersalne cząsteczkami sygnałowymi, które wiążą uszkodzenia i odpowiedź na niego, są wolne rodniki.

Istnieje wyraźna korelacja między intensywnością wymiany glikozaminoglikanów i białka kolagenu skóry właściwej. Od stosunku tych procesów zależy intensywność starzenia się skóry. Z wiekiem lub pod wpływem niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego, wskaźnik ten zmienia się w wyniku zmniejszenia prędkości edukacji i rosnącej szybkości rozpadu tych biomolekuł. Zdolność komórek do syntezy kwasu hialuronowego zmniejsza się jej ilość zmniejsza się, co prowadzi do zmniejszenia zawartości wody w skórze, a przy tym staje się bardziej sucha i pomarszczona. W starzejącej się tkanki gromadzą się niefunkcjonalne ковалентно-związane połączenia гиалуронана z białkami, jako wynik reakcji wolnych rodników, co prowadzi do przyspieszenia гликозилирования białek, co zakłóca funkcjonowanie danych kompleksów. Zmniejsza się ilość wolnej (czyli chemicznie nie związanych) kwasu hialuronowego oraz zwiększa się - związanej. W wyniku tych procesów zmniejsza водоудерживающая zdolność polysaccharide, co prowadzi do utraty wody, obniżenie odporności i innych funkcji ochronnych skóry właściwej, jej zdolność do przebudowy i regeneracji. Starzenie się skóry jest również związane ze zmniejszeniem ilości w niej дерматансульфата, fibroblastów (na 50% do 80 lat), włókien kolagenowych.

Tak, БИОРЕПАРАЦИЯ itp e. naprawcze regeneracja - proces likwidacji uszkodzeń strukturalnych po działaniu czynników chorobotwórczych.

przebieg i wynik procesów репаративной regeneracji kontrolowany биорегуляторами (witaminy, peptydy, aminokwasy). Przy tym pobyt danych substancji w skórze właściwej powinno być długotrwałe, tj. cały okres przebiegu nieswoistych procesów.

W wyniku биорепарации do skóry właściwej następuje:

  • aktywacja syntezy składników substancji międzykomórkowej skóry właściwej (włókien kolagenowych, kwasu hialuronowego, glikozaminoglikanów)
  • wzrost prędkości podziału nasadowych keratynocytów, wraz z abs, złuszczenie warstwy rogowej naskórka;
  • zwiększone wydzielanie w кератиноцитах ламеллярных granulek, zawierających lipidy wzmacniające naskórkowego bariery i wzrost szybkości syntezy эпидермальных lipidów .

Preparaty do биорепарации reprezentują różne bioaktywne utworu zmodyfikowanego kwasu hialuronowego, witaminy (kwas askorbinowy, ryboflawina), aminokwasy (glicyna, prolina, lizyna, walina, cysteina) i олигопептидом (glutation).

Utworzone w zupełnie nowej technologii leki mają zupełnie nowych właściwości: tworzą silne wiązania chemiczne między гидроксильными grupami kwasu hialuronowego, aminokwasów i witamin. Ich zawartość w preparatach wraz z innymi низкомолекулярными биорегуляторами i mikroelementy niezbędne do uruchomienia syntezy własnego kolagenu i elastyny, co jest niezwykle ważne dla osiągnięcia zrównoważonego, długotrwałego w czasie efektu.
 
Wykorzystane materiały podręcznika i instrukcji do preparatów firmy MARTINEX.

UWAGA, PANIE I PANOWIE!!!

Nasze centrum medyczne znajduje się na ulicy Pionierów, 17.
Innych oddziałów w warszawie nie mamy  (nawet jeśli użytkownik otrzyma kopię licencji - to fałsz!).
Za powstałe niuanse w obsłudze klienta lekarzem w innym miejscu nasz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.


Promocji i reklamy WIĘCEJ >>