Strona Główna Kosmetyki Biorewitalizacja

Biorewitalizacja

Biorewitalizacja – jest to nowoczesna metoda iniekcji, które pozwala naszej skórze zachować jędrność . Słowo «bio» oznacza naturalny, naturalny; óre» - zwrot; «vita» - życie. W ten sposób słowo «biorewitalizacja» dosłownie znaczy «powrót do życia w sposób naturalny». To odróżnia biorevitalization od chirurgii plastycznej – bez przemocy, bez urazy, żadnego okresu rekonwalescencji, a wynik jest tak zauważalny.

Dla naszej skóry, potrzebna jest kwas hialuronowy. To właśnie ta substancja odpowiada za turgor (elastyczność) i nawilżenie skóry. Ale rzecz w tym, że od 25 lat w ludzkim organizmie zatrzymuje powstawanie kwasu hialuronowego i zaczyna się więdnięcie. Niedobór kwasu hialuronowego i staje się przyczyną starzenia się skóry.

Biorewitalizacja - to zastrzyki z kwasu hialuronowego w skórę twarzy i ciała, lokalnie w te miejsca, które wydają wiek: «kurze łapki», fałdy nosowo-i носослезные fałdy, zmarszczki na czole i grzbiet nosa. Pierwsze w skórę, kwas hialuronowy przyczynia się do aktywizacji procesów regeneracyjnych w niej. Zaczyna się głębokie nawilżenie skóry, przywrócić jej elastyczność, zwiększa микроциркуляция. Czas na twarzy dosłownie zaczyna iść odwrócić. Sesje biorevitalisation odbywają się kursem od 3 do 5 w odstępach 2-4 tygodni. Jednak istnieje kilka schematów i każdy zakłada swoją częstotliwość zabiegów.

Wskazania do biorevitalisation:

  • sucha, odwodniona skóra
  • zanik skóry
  • gruba, szorstka skóra z rozszerzonymi porami
  • fotostarzenie skóry
  • regeneracja skóry po peelingach i szlifowania
  • rehabilitacja po operacji plastycznych
  • купероз
  • przebarwienia
  • profilaktyka starzenia się skóry

 
Wielu myli biorevitalization z wyprofilowanym plastyczność. Ale to dwie zupełnie różne metody. Biorewitalizacja ma szeroki zakres działania, podczas jak konturów przeznaczony na rozwiązywanie konkretnych problemów twarzy. Ale kompleks niezbędnych działań tylko dla Ciebie mogą dobrać indywidualnie wykwalifikowani specjaliści, których znajdziesz w obliczu pracowników naszego centrum.

Procedura biorevitalisation odbywa się lekami wiodących firm zagranicznych. 

Bezpieczeństwo leków udowodnione licznymi badaniami klinicznymi i potwierdzona dowodem rejestracyjnym Ministerstwa zdrowia Rosji.  wstrzyknięcia podskórnego wprowadzenie leków odbywa się za pomocą specjalnych jednorazowych strzykawek z cienkimi igłami. Po zabiegu ślady na skórze praktycznie niewidoczne.
 
Wykorzystane materiały instrukcji i zaleceń na leki.

 

UWAGA, PANIE I PANOWIE!!!

Nasze centrum medyczne znajduje się na ulicy Pionierów, 17.
Innych oddziałów w warszawie nie mamy  (nawet jeśli użytkownik otrzyma kopię licencji - to fałsz!).
Za powstałe niuanse w obsłudze klienta lekarzem w innym miejscu nasz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.