Toksyna

warsztaty:Toksyna

Toksyna jest szeroko stosowany w dziedzinie kosmetologii już ponad 15 lat, działanie toksyny botulinowej na zmarszczki mimiczne otworzyło nową erę w medycynie estetycznej. Od tego czasu w świecie odbyły się miliony, jeśli nie dziesiątki milionów iniekcji toksyny botulinowej w estetycznych powodów. Procedura ta stała się swoistym «złoty standard» korekcja zmarszczek - jej dostępność, wydajność i stosunkowo duże bezpieczeństwo przyciąga i pacjentów i specjalistów. zastrzyki popularną metodą przedłużania młodości. Uznany metoda korekcji zmarszczek Toksyna ó to jest klucz do nienagannego wyglądu, który jest tak wysoko ceniona! Jednak sporo ludzi ma przeciwwskazania do stosowania toksyny botulinowej

Rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy i wygładzanie zmarszczek można korygować:

 • zmarszczki czoła
 • zmarszczki межбровья
 • zmarszczki pod oczami
 • «kurze łapki»
 • zmarszczki nosa
 • «pogoń-string zmarszczki»
 • kształt uśmiechu i usta
 • owal twarzy
 • zmarszczki szyi
 • korygowanie blizn

Toksyna z powodzeniem jest stosowany do leczenia korekcji blizn, cellulitu, usuwania zwiększonej potliwości pach, dłoni i stóp.

Lek wpływa na nadczynność mięśnia w ten sposób, że rozluźniają się i wyrównują zmarszczki na skórze. Rozluźnienie mięśni wyeliminować podstawowy problem powstawania zmarszczek - aktywna мимическая mięśnie. Mimika i naturalny wyraz twarzy przy tym są zapisywane.

Długie rozluźnienie napiętych mięśni twarzy powoduje wygładzenie zmarszczek mimicznych, a także daje możliwość przyzwyczaić się kontrolować wyraz twarzy i ruch przedniej mięśni, co przyczynia się do zapobiegania ich powstawania i wykorzystywane w celach zapobiegawczych.

Drugiego, takiego samego szybkiego, skutecznego i długotrwałego narażenia na mimikę twarzy na dzień dzisiejszy nie istnieje. Nie trzeba obawiać się zanik tkanki mięśniowej na skutek długotrwałego relaksu - po zakończeniu działania leku ruch mięśni przywrócone. Lekarz podczas konsultacji określa aktywność mięśni twarzy i dobiera odpowiednią dawkę tego leku w zależności od indywidualnych cech twarzy, wieku, płci i wybranych cech pacjenta. Zazwyczaj mężczyznom potrzebna jest nieco większa dawka niż kobiet, ludzi młodych i w średnim wieku więcej leku niż starszych .

czas Trwania zabiegu jest niewielka, a czas trwania oddziaływania utrzymuje się od pół roku do dziewięciu miesięcy.

Regularne stosowanie ботулотоксинов dla celów estetycznych pozwoli na osiągnięcie długotrwałego anty-efekt starzenia.

Procedurę wprowadzenia leków mają prawo wykonywać wyłącznie lekarze, którzy przeszli specjalne szkolenia i posiadają certyfikaty dla każdego leku. Procedura wstrzyknięciu leków jest praktycznie bezbolesny, ponieważ są bardzo cienkie igły, więc znieczulenie, zazwyczaj nie jest wymagane. Ślady od wtrysku są prawie niezauważalne i nie naruszają tradycyjnego trybu życia pacjenta.

Relaksujący wpływ leków następuje na 2-5 dzień po zabiegu i osiąga maksimum po 2 tygodniach. Należy pamiętać, że stosowanie leków ma pewne ograniczenia (zaburzenia nerwowo-mięśniowe, ciąża, laktacja, hemofilia, lokalny proces zapalny, nadwrażliwość na składniki leku, itp.)

Po zabiegu należy przestrzegać następujące zalecenia:

 • zapisywanie pozycji pionowej przez co najmniej 4 godziny po zabiegu;
 • w ciągu 12 godzin po zabiegu wstrzyknięcia nie dotykać twarz rękami;
 • w ciągu dnia nie podejmować aktywne naśladować ruchy mięśni, w których podawano leku;
 • unikać gorących okładów na obszar wtrysku, sauny 1-2 tygodnie po zabiegu;
 • nie nadużywać alkoholu przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu;
 • przez 2 tygodnie po wprowadzeniu procedury ботулинотерапии należy skonsultować się z lekarzem w celu oceny wyników i podejmowaniu decyzji dalszej obserwacji.

 
 
Wykorzystane materiały instrukcji i zaleceń na leki.

UWAGA, PANIE I PANOWIE!!!

Nasze centrum medyczne znajduje się na ulicy Pionierów, 17.
Innych oddziałów w warszawie nie mamy  (nawet jeśli użytkownik otrzyma kopię licencji - to fałsz!).
Za powstałe niuanse w obsłudze klienta lekarzem w innym miejscu nasz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.