Strona główna Kosmetologia Меzotегаріа

Меzotегаріа

Kosmetologia Lecznicza - kierunek w kosmetologii profesjonalnej, najważniejszą metodą, która jest мезоТегаріа - podskórne i śródskórne mikroiniekcji środków farmakologicznych i kompleksów witaminowych na niewielką głębokość za pomocą cienkich, krótkich igieł. To pozwala mu aktywnie działać tam, gdzie nie działają składniki zwykłych kosmetyków, które nakłada się na powierzchnię skóry.

Za pomocą mezoterapii można pozbyć się wielu chorób i uzdrowić ciało, a nawet włosy! A także podciągnąć skórę twarzy i szyi.

МезоТегаріа łączy w sobie niezwykłą wydajność z niemal pełnej безболезненностью i nie ma ograniczeń wiekowych, pozwoli ci szybko i na długo pozbyć się:

 • zmarszczek,
 • otępienia i obrzęk skóry,
 • trądziku,
 • przebarwień,
 • naczyniowych «gwiazdek»
 • cellulitu i rozstępów,
 • worków pod oczami,
 • drugi podbródek,
 • wypadanie włosów
 • łupieżu.

W wyniku zabiegu mezoterapii:

 • skóra znacznie się odmładza, staje się napięta i nabiera zdrowego kolorytu;
 • znikają zjawiska zapalne, trądzik;
 • normalne wazeliniarstwo skóry, zwężają pory;
 • drobne zmarszczki znikają całkowicie, a duże znacznie zmniejszają się;
 • poprawia się owal twarzy.


W naszym centrum:

 • wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje optymalną skuteczność, bezbolesność i bezpieczeństwo zabiegu;
 • procedura jest wykonywana jednorazowymi igłami bardzo małej średnicy, co zapewnia komfort i eliminuje najmniejszego możliwość zakażenia;
 • wysoka precyzja zabiegu daje 100% efekt uwolnienia odpowiednich substancji w problematyczne miejsca.


Zastosowanie znieczulenia.

Skuteczność mezoterapii gwarantuje to, że do wstrzykiwań stosuje się tak zwane „lecznicze koktajle» z, wyciągi roślinne, kompleks witamin, aminokwasów i mikroelementów. Skład leczniczych koktajli będzie dobrany dla ciebie indywidualnie, a wszystkie elementy wchodzące w ich skład, są całkowicie nieszkodliwe, nie powodują alergii lub uzależnienia.

Dzięki temu, że skład leczniczego koktajl dobierana jest indywidualnie i jest wstrzykiwany bezpośrednio w tych obszarach, gdzie jest to konieczne, efekt zabiegu następuje maksymalnie szybko, a jej wyniki są zapisywane na stałe.

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się przeprowadzenie kursu z 4-10 zabiegów w przypadku mezoterapii twarzy i kurs od 10 zabiegów przy mezoterapii ciała, przy czym wynik mezoterapii obserwuje się już po 2-3 zabiegu i zwiększa się z każdym kolejnym zabiegiem.

Priorytetem w naszej pracy jest efekt odmładzający z zachowaniem naturalnego wyglądu i mimiki. Staramy się, aby wyeliminować oznaki wieku, воссоздав młodość i świeżość twarzy. Tworząc harmonię ciała i duszy.


Żel regenerujący koktajl

Ma silne działanie nawilżające i odmładzające działanie w profilaktyce starzenia się, począwszy od 25-30 lat. Poprawia koloryt i przywraca elastyczność skóry, zwiększa właściwości ochronne skóry, zapobiega utracie wilgoci, silnie wspomaga odnowę skóry na poziomie komórkowym.


Лифтинговый i mocny koktajl

Przywraca jędrność skóry, poprawia owal twarzy. Usuwa rozstępy, stymuluje wydzielanie kolagenu, jest doskonałą profilaktyką zmiękły, zapewnia efekt liftingujący.


Lipolityczne koktajl

Skuteczne, aby rozwiązać lipem i tkanki tłuszczowej w obszarze drugiego podbródka, konnej jazdy i brzucha. Doskonale sprawdza się jako alternatywa dla liposukcji.


Koktajl «Blask uroda»

W skład wchodzą preparaty do szybkiego nadania zacnego, świeżego wyglądu twarzy. Zabieg nadaje się na świąteczny, weekendowy tak jak устроняются problemy związane z sposób życie człowieka (skóra palacza, ziemisty kolor cery, sucha, odwodniona skóra, itp.)


Kurs mezoterapii włosów

Najbardziej skuteczna metoda leczenia w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Koktajl сверхактивных składników zapewnia bezpośrednią dostawę leczniczych składników bezpośrednio do cebuli włosa, wspólne działanie, które stymuluje wzrost i pojawienie się nowych włosów, poprawia strukturę włosów, powstrzymuje ich wypadanie. Skuteczny, gdy wypadanie włosów, w tym związanych ze stresem, zmęczeniem, ciążą, a także w przypadku suchości zmęczonych włosów.


Przykazania mezoterapii

Zanim wyruszysz na mezoterapię, należy dokładnie zapoznać się z listą przeciwwskazań. Należą do nich zaburzenia krzepnięcia krwi, w wyniku chorób, a także na skutek przyjmowania leków przeciwzakrzepowych (heparyna, kumaryny, kwas acetylosalicylowy), reakcja alergiczna na stosowane leki, przewlekłe patologii naczyniowych, niewydolność nerek, nefropatii, ciąża, patologiczny strach przed igłami, pacjentów, odbieranie niektóre rodzaje antybiotyków kilku tygodni do przeprowadzenia kursu wstrzykiwań, ludzie z zaburzeniami neurologicznymi, zlokalizowanymi w mięśni, systemu, osoby lub w pełni нечувствительностью. Względne przeciwwskazania mają pacjenci z chorobami neurologicznymi lub urazami w niedawnej historii (3-5 lat), pacjenci z częściową нечувствительностью do ботулотоксину, stosunkowo młodych pacjentów (w wieku 25-30 lat). Poza tym, są ludzie, którzy po prostu boją się zastrzyków lub mieli negatywne doświadczenia korekty, po której pojawiły się te lub inne powikłania.

Należy wziąć pod uwagę jeszcze kilka chwil:

Po pierwsze, w ten dzień trzeba wykluczyć wszelkie zabiegi kosmetyczne i w ciągu dnia po sesji nie używać kremy, balsam , perfumy, itp.
Po drugie, мезоТегаріа jest przeciwwskazane podczas miesiączki, ponieważ wzmacnia krwawienie i ból. W ten dzień należy unikać przyjmowania антикоагуляптов.

Unikaj przebywania na słońcu, co najmniej tydzień. I ostatnie: reakcje alergiczne w postaci wysypki i świąd skóry, nagłe słabości i побледнении skóry, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W przypadku, gdy wyżej wymienionych przeciwwskazań nie ma wyboru na rzecz wtrysku korekcji zmarszczek.


Uznany metoda korekcji zmarszczek мезоТегаріа ó to jest klucz do nienagannego wyglądu, który jest tak wysoko ceniona!

UWAGA, PANIE I PANOWIE!!!

Nasze centrum medyczne znajduje się na ulicy Pionierów, 17.
Innych oddziałów w warszawie nie mamy  (nawet jeśli użytkownik otrzyma kopię licencji - to fałsz!).
Za powstałe niuanse w obsłudze klienta lekarzem w innym miejscu nasz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.