strona Główna Kosmetyki Plazmolifting

Plazmolifting

Metoda Plasmolifting™ stanowi unikalną technologię medyczną leczenia i odmładzania z szerokim zakresem zastosowań w różnych dziedzinach medycyny. W oparciu o metody leży wykorzystanie formy wtrysku bogatopłytkowego osocza krwi pacjenta, czyli dostajemy "выжимку" z twojej własnej krwi, i za pomocą strzykawki wprowadzamy ją tam, gdzie trzeba stymulować regenerację. Po wprowadzeniu БоТП wzmacniają naczynia krwionośne, poprawiają przepływ krwi i dostarczanie tlenu do tkanek, pojawiają się komórki, które są odpowiedzialne za napięcie tkanek ó to się dzieje w skórze, chrząstkach, mięśni, stawów.

w Ten sposób Plazmolifting jest w pełni naturalnym zabiegiem, w którym nie są wykorzystywane żadne obce składniki chemiczne. I to, co uniwersalne czynniki wzrostu pochodzące z płytek krwi, stymulują regenerację ó jest to naukowo udowodnione. Metoda przyjazna dla środowiska i nie powoduje skutków ubocznych. Naszym zadaniem ó w bardziej skoncentrowanej formie wprowadzić coś, co już istnieje w organizmie, aby zmusić go do pracy. Efekt będzie z dużym prawdopodobieństwem (70–80%), a odsetek porażki wynika wyłącznie z indywidualnych cech organizmu. U procedury ograniczony zakres przeciwwskazań. Plazma, który jest wstrzykiwany pacjentowi, jest w pełni bezpieczny i nienaturalna. W niej nie dodaje żadnych obcych dodatków chemicznych. Dlatego jeśli zdecydujesz się spróbować na sobie leczniczo-odmładzający efekt аутоплазмотерапии, możesz nie bać się reakcji alergicznych i odrzucenia.

skutki Uboczne zabiegu są zredukowane do zera. Wprowadzona w skórę pacjenta osocze normalizuje oddychania tkankowego, bilans wodny, powoduje powstawanie nowych komórek, normalizuje  metabolizm,  poprawia krążenie krwi. Jednocześnie następuje proces powstawania kolagenu, elastyny i substancji międzykomórkowej.

Po takiej terapii, aktywizuje system obronny skóry, uruchamia się przyspieszone gojenie i regenerację, że w  później skutecznie odporny na starzenie się. Jest to nowa rewitalizująca procedura осуществившая przewrót w korekcji wiekowych zmian skóry, leczeniu trądziku choroby, wydalanie blizn koloidalnych, ale i wypadanie włosów. Po kilku zabiegach  wypadanie włosów ustaje, odbudowuje ich strukturę, normalizuje się praca gruczołów łojowych, rozpoczyna się wzrost zdrowych włosów. Ilość zabiegów zależy  od stanu włosów i jest określana przez lekarza.

To możliwość zarządzania procesami регенирации, zmuszając skórę aktualizowana od wewnątrz, poprawia i przyspiesza gojenie się wszelkich uszkodzeń, co sprzyja   wyrównała się i redukcja zmarszczek. Ponadto,   nowy kolagen   nadaje twarzy  promienny, zdrowy odcień! Skóra zaczyna jakby świecić od wewnątrz!

Za pomocą PlazmoliftingА można widoczne odmłodzenie skóry, podciągnąć i poprawić jakość skóry nie tylko twarzy i szyi, ale ciała, rąk, dekoltu.

Ponieważ dochodzi do aktywacji ukrytych rezerw organizmu, procedura ta całkowicie eliminuje wszelkie reakcje odrzucenia i rozprzestrzeniła się nie tylko w kosmetologii, ale i w reumatologii, medycyny regeneracyjnej. Bogatopłytkowe osocze ma działanie odbudowujące, poprawia procesy regeneracji w leczeniu stanów zanikowych tkanki.

Plazmolifting nie tylko zapewnia natychmiastową poprawę tekstury i elastyczności skóry, ale nadal działać przez długi czas, zachowując zauważalne rezultaty na okres od 6 miesięcy do jednego roku.

Dzięki биотехнологичному certyfikowanego sprzętu zabieg metodą Plasmolifting™ jest bezpieczny zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta. Podczas zabiegu krew pacjenta nie kontaktuje się z otoczeniem, eliminuje ryzyko zakażenia i zakażenia. Skład probówki hamuje krzepnięcie krwi, zapewnia wysokiej jakości adsorbowania, dobrze utrwala krwinek czerwonych przy tym nie wpływa na lecznicze właściwości i skład аутоплазмы.

Probówki firmy Plazmolifting są certyfikowane i spełniają międzynarodowe standardy jakości i są podstawą bezpieczeństwa i skuteczności metody.
 
Wskazaniami do zabiegu są również:
- mimiczne, drobne i średnie zmarszczki, suchość i łuszczenie się skóry, pierwsze oznaki wypadania tkanek.

Zabieg doskonale nadaje się zarówno dla  przyspieszenia rekonwalescencji procesu w tkankach skórnych po przeprowadzeniu chemicznej i laserowego peelingu, a także jako profilaktyka powstawania rozstępów w przypadku nagłej utraty wagi. Skierowany wprowadzenie bogatopłytkowego osocza w poszkodowanych (chrząstki itp.) zapewnia widoczny efekt terapeutyczny. Wszyscy eksperci podkreślali aktywizację ochronnych i rehabilitacyjnych mechanizmów organizmu: przyspieszone gojenie się ran po urazach i zabiegów chirurgicznych, szybsze rozpoznawanie ropne procesy skóry i tkanek miękkich, szybkie wyzdrowienie w przewlekłych chorobach zapalnych, zwiększenie aktywności fizycznej i psychicznej sprawności.

Procedura odbywa się w obecności:

  • ciężkich form cukrzycy;
  • ciężkich chorób narządów wewnętrznych;
  • systemowych chorób krwi;
  • zapalenia i ropnie na skórze;
  • wyrażenie птоза tkanek, korektę tylko chirurgicznie;
  • ciąży;
  • immunosupresyjne stanów; zaburzenia odporności
  • zaburzeń psychicznych. -- przy ostrych chorobach zakaźnych
  • niewydolności nerek i wątroby,
  • nadciśnieniem tętniczym, chorobami serca.


zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego centrum i upewnić się o skuteczności tej metody na sobie.

Wykorzystane materiały ze strony firmy Plazmolifting.

 

zwracamy uwagę na następujące kwestie:w Celu przeprowadzenia procedury «Plazmolifting» obowiązkowo świadczenia lekarza ogólne badania krwi i analiz na RW, HIV, zapalenie wątroby typu b.

Tak samo istnieją ogólne zalecenia dotyczące przygotowania do zabiegu: za 10 godzin do sesji należy wykluczyć alkohol, nikotyna i spożywanie tłustych i ostrych potraw tak jak skuteczność metody zależy od samego pacjenta, a dokładniej – od jakości osocza krwi. Aby plazma była «dobre», przydatne  pić dużo wody. Również lekarze zalecają zrobić procedurę лучще w pierwszej połowie cyklu miesiączkowego (ale nie w dni miesiączki). Nie warto robić Plazmolifting, jeśli niedawno miał znaleźć tutaj – tak jak układ immunologiczny jest osłabiony i efekt będzie minimalny. Efekt Plazmoliftingа dobry w tym, co on długą i narastający. Jeśli u kobiety wyraźne zmarszczki, skóra jest w złym stanie, wyrażona wiotczeniu tkanek, itp. itd. to lepiej najpierw zrobić peeling, głębokie oczyszczanie, a dopiero potem ó Plazmolifting. Górną warstwę rogową trzeba zdjąć (do Plazmoliftingа naturalnie), to i efekt będzie inny. Tak, zastrzyki z osocza działają na każdy organizm różnie, ale i inne preparaty ó też. Wszystkie indywidualnie.
 
Czas realizacji procedury ó około godziny. Ilość sesji jest ustalana przez lekarza w zależności od indywidualnych cech pacjenta i pożądanych wyników. Zazwyczaj jest to kilka sesji, które odbywają się 1 raz w tygodniu i rzadziej.

Przeprowadzenie tej procedury po odwirowaniu materiału odbywa się tak samo, jak i mezoterapia itp e. techniki podawania osocza identyczna wprowadzenia leków.     

Odpowiednio " to nakłada szczególną odpowiedzialność na lekarza, bo obecny jest pewne ryzyko zakażenia. Przedostawaniu się szkodliwych bakterii jak przy poborze krwi, jak i w wyniku przeprowadzenia samego zabiegu może powodować stan zapalny nie tylko na twarzy.

Naruszenie zasad wykonywania iniekcji prowadzi do długotrwałego przekrwienia skóry.

W naszym ośrodku gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo, ponieważ leczenie odbywa się przez uprawnionego lekarza (posiadającym certyfikat ukończenia szkolenia, który można zobaczyć na stoisku informacyjnym) przy użyciu jednorazowego sprzętu do przetwarzania (certyfikowanych probówek i specjalnej wirówki do Plazmoliftingа itp k. od przestrzegania trybu wirowania zależy wynik) i w sali zabiegowej, gdzie była przeprowadzona odpowiednia дезобработка, co eliminuje prawdopodobieństwo zakażenia.

UWAGA, PANIE I PANOWIE!!!

Nasze centrum medyczne znajduje się na ulicy Pionierów, 17.
Innych oddziałów w warszawie nie mamy  (nawet jeśli użytkownik otrzyma kopię licencji - to fałsz!).
Za powstałe niuanse w obsłudze klienta lekarzem w innym miejscu nasz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.